KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12859004
nr 1285 9004
Salvador DalÃ
(1904-1989), Spanien
Etsning, Signerad, numrerad 92/150. Motivet: 50x40 cm
Salvador DalÃ, spansk målare född 1904, död 1989.
Utrop:
3.000 kr
Såld:
3.000 kr
måndag 28 oktober 2019
kl 20:26:40
2.400 kr
3.000 kr
- Klassiska
28 okt
Klassiska
Läs mer om Klassiska